08.02.2012  SKYPE: CONCIERGE_SB
Birojs nr. 15
Stāvs:  2
Platība:  135 m2
Īres maksa:   9.00 Euro/m2   (maksa par dzīvojamās mājas pārvaldīšanas pakalpojumiem - EUR 4.12 / m2 + PVN - nav iekļauta).

Ērtības: elegants birojs ar 3 darba telpām, atrodas Kalpaka Parka Rezidences atjaunotajā daļā, ēkas 2. stāvā. Neo-rokoko stila salons, pilnībā aprīkota virtuve, vannas istaba un tualetes telpa ar dušu, kamīns, iebūvēti drēbju skapji, balkons uz  iekšpagalmu.

Kopējais nomas maksājums -  1 771.20 EUR + PVN mēnesī.

 Apdare: vienā no biroja telpām izveidots savdabīgs neorokoko salons, kas raksturo 20.gs.20.gados pastāvošo interesi par rokoko formām. Telpas tēlu veido kombināti izteiksmes līdzekļi – izsmalcināta sienu, griestu, durvju plastika papjē-mašē tehnikā, polihroms krāsojums ar bagātīgi bronzētām detaļām, ziedu gleznojums uz griestiem, atbilstoša stila podiņu krāsns – kamīns, vairogparkets, oriģinālas eklektikas divvērtņu durvis uz blakustelpu ar plastisku dekoru un ziedu gleznojumu, durvis uz vestibilu no telpas puses maskētas, iekļaujot tās sienu rāmju sistēmā. Blakus telpā – grezna telpiska plastiskā rozete. Pagalma puses telpās plastiskā apdare ir vienkāršāka.

Piezīmes: Birojs pieejams!

 


Detalizēts plāns
Citi šī stāva dzīvokļi / biroji
Spire Baltic
Copyright Mid Baltic Realty 2004.
NEO-ROKOKO SALONS

20.gs.sākumā nezināma autora veidots neo-rokoko salons. Telpas tēlu veido kombinēti izteiksmes līdzekļi - izsmalcināta sienu, griestu, durvju plastika papjē-mašē tehnikā, polihroms krāsojums ar bagātīgi bronzētām detaļām,  ziedu gleznojums uz griestiem, atbilstoša stila podiņu krāsns-kamīns, vairogparkets, oriģinālas eklektikas divvērtņu durvis.