08.02.2012  SKYPE: CONCIERGE_SB
Birojs nr. 9
Stāvs:  1
Platība:  84 m2
Īres maksa:   9.50 Euro/m2   (maksa par dzīvojamās mājas pārvaldīšanas pakalpojumiem - EUR 4.12 / m2 + PVN - nav iekļauta).

Ērtības: Birojs atrodas Kalpaka Parka Rezidences jaunajā spārnā, kas celts, pārveidojot sākotnējo pagalma piebūvi. Dzīvoklī ir 2 darba telpas, plašs ieejas mezgls, pilnībā aprīkota virtuves zona, vannas istaba, iebūvēti drēbju skapji, franču balkons uz  iekšpagalma pusi.

Apdare: biroja centrālās telpas interjers ir izcils mākslas un kultūrvēstures piemineklis; to 20.gs. sākumā veidojis ievērojamais Rīgas jūgendstila meistars Fridrihs Šefels. Telpas dominante ir ornamentāli bagāts plastiski veidotais plafona dekors. Interjeru papildina arī grezna jūgendstila krāsns, oriģināls trīsdaļīgs logs ar slīpētiem stikliem un vairogparkets.

Kopējais nomas maksājums -  1 102.08 EUR + PVN mēnesī.

Piezīmes: Birojs pieejams!


Detalizēts plāns
Citi šī stāva dzīvokļi / biroji
Spire Baltic
Copyright Mid Baltic Realty 2004.
NEO-ROKOKO SALONS

20.gs.sākumā nezināma autora veidots neo-rokoko salons. Telpas tēlu veido kombinēti izteiksmes līdzekļi - izsmalcināta sienu, griestu, durvju plastika papjē-mašē tehnikā, polihroms krāsojums ar bagātīgi bronzētām detaļām,  ziedu gleznojums uz griestiem, atbilstoša stila podiņu krāsns-kamīns, vairogparkets, oriģinālas eklektikas divvērtņu durvis.