08.02.2012  SKYPE: CONCIERGE_SB
Birojs nr. 7
Stāvs:  1
Platība:  122 m2
Īres maksa:   9.00 Euro/m2   (maksa par dzīvojamās mājas pārvaldīšanas pakalpojumiem - EUR 4.12 / m2 + PVN - nav iekļauta).

Ērtības: birojs atrodas Kalpaka Parka Rezidences atjaunotajā daļā. 3 telpas, pilnībā aprīkota virtuve un 2 tualetes telpas, grezns kamīns, signalizācijas sistēma, balkons uz pagalma pusi.

Apdare: greznākā plastiskā apdare ir biroja lielākajā telpā (ar skatu uz Kronvalda parku), kur dzegas profilējumu papildina plastiski veidojumi, kuru motīvi smelti rokoko stilistikā, piem., ziedu festoni un vāzes ar kupliem ziedu pušķiem. Arī centrālajā rozetē ir līdzīgi elementi: ziedu vainags, volūtas un palmetes. Krāsojumu bagātina bronzētas detaļas. Blakus esošajās telpās plastiskā apdare ir atturīgāka.

Kopējais maksājums - 1 600.64 EUR + PVN mēnesī.

Piezīmes: Birojs pieejams !


Detalizēts plāns
Citi šī stāva dzīvokļi / biroji
Spire Baltic
Copyright Mid Baltic Realty 2004.
NEO-ROKOKO SALONS

20.gs.sākumā nezināma autora veidots neo-rokoko salons. Telpas tēlu veido kombinēti izteiksmes līdzekļi - izsmalcināta sienu, griestu, durvju plastika papjē-mašē tehnikā, polihroms krāsojums ar bagātīgi bronzētām detaļām,  ziedu gleznojums uz griestiem, atbilstoša stila podiņu krāsns-kamīns, vairogparkets, oriģinālas eklektikas divvērtņu durvis.